Darmowa wysyłka!
*Przy zakupach za minimum 150 zł.

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu PanDecor.pl

 1. Informacje ogólne
  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników przez sklep prowadzony pod domeną www.pandecor.pl.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w sklepie jest Integral Kompleksowe Wykańczanie Wnętrz  z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzeblowskiej 12, NIP 899-105-75-47, REGON 930781948.
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 5. Sklep realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  b) poprzez gromadzenie plików “cookies”.
 6. Sklep zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika, w celu realizacji zamówienia, zarządzania kontem na www.pandecor.pl, obsługi reklamacji czy odstąpień od umowy, pomoc i wsparcie. Ponadto przepisy prawne wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych. Przetwarzamy dane takie jak: imię, nazwisko, adres, numer telefonu czy adres e-mail.
 7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. założenia konta klienta, złożenie zamówienia lub subskrypcja newslettera.
 8. W newsletterze, podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych przez Sklep. Klienci otrzymują w newsletterze aktualną ofertę marketingową. Użytkownicy, którzy chcą zapisać się do naszego newslettera, proszeni są o podanie swojego adresu e-mail w odpowiednim miejscu, a następnie do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych poprzez potwierdzenie zapisu do newslettera. Dane użytkowników, którzy wyrazili chęć otrzymywania newslettera, a nie złożyli zamówienia dodawane są do listy mailingowej Sklepu, wykorzystywane są one wyłącznie do wysyłania kolejnych wydań Newslettera. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania powiadomień o nowościach. Może poinformować nas o tym wysyłając e-mail na adres: kontakt@pandecor.pl.
 9. Dane osobowe pozostawione w sklepie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 10. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności sklepie, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego sklepu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 12. W Sklepie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Sklepu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez sklep PanDecor.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
 13. Dane przechowywane są do 30 dni od realizacji zamówienia, jeżeli dokonałeś zakupu bez rejestracji. W przypadku założenia konta w Sklepie twoje dane przechowywane są dopóki masz konto w www.pandecor.pl. W każdej chwili możesz zażądać usunięcia informacji lub konta, a my dostosujemy się do twojego żądania z zastrzeżeniem zachowania informacji, w których będzie to konieczne w świetle obowiązujących przepisów prawa, np. obowiązków podatkowych i rachunkowych.
 14. Masz prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
 15. Jeżeli dokonasz rejestracji w sklepie www.pandecor.pl, Twoje dane są przekazywane do właściciela oprogramowania sklepowego dzięki któremu stworzony został sklep internetowy www.pandecor.pl. W przypadku, gdy złożysz zamówienie w sklepie www.pandecor.pl, Twoje dane przekazywane są do:
  - właściciela oprogramowania sklepowego dzięki któremu stworzony został sklep internetowy www.pandecor.pl,
  - dostawcy usług płatniczych,
  - firm kurierskich,
  - dostawcy usług informatycznych związanych z komunikacją tj. serwer e-mail,
  - dostawcy usług księgowych,
  - kontrahentów, którzy pośredniczą w obsłudze zamówienia.
  W sytuacji, gdy zechcesz otrzymywać informacje marketingowe od www.pandecor.pl Twoje dane przekazywane są do:
  - dostawcy usług informatycznych związanych z komunikacją np. serwer e-mail,
  - dostawcy usług marketingowych,
  - właściciela oprogramowania sklepowego dzięki któremu stworzony został sklep internetowy www.pandecor.pl
 16. Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna i podejmujemy wszelkie staranie aby Twoje dane było dobrze chronione, natomiast informujemy, że ujawnianie danych osobowych w sieci internetowej wiąże się z ryzykiem wycieku danych do osób trzecich, nieuprawnionych do ich otrzymania i przetwarzania. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedopatrzenia w zabezpieczeniach systemów chroniących, na które nie mamy wpływu.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - Kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl