Darmowa wysyłka!
*Przy zakupach za minimum 150 zł.

Fototapety XXL

Potrzebujesz dekoracji ściany o dużych rozmiarach, dzięki której mieszkanie nabierze zupełnie nowego wyglądu? Nie chcesz jednak wynajmować fachowców i przeprowadzać większego remontu? Fototapety XXL są idealną ozdobą ścienną, przeznaczoną do wystroju dużych wnętrz. Prosty w montażu wydruk wielkoformatowy stanowi efektowną ozdobę, która cieszy oko domowników i zwraca uwagę gości.

Rewelacyjne wzory fototapet XXL

W tej kategorii można znaleźć wzory rewelacyjnie imitujące modne wykończenie z cegły, betonu, drewna czy kamienia, ale też fotografie i grafiki ożywiające ścianę, a nawet tworzące efekt głębi i dające wrażenie większej przestronności. Są to klasyczne i subtelne motywy, bardziej skomplikowane ornamenty, jak również designerskie, a nawet abstrakcyjne projekty. W ofercie dostępna jest na przykład fototapeta XXL wyglądająca jak stary mur z cegły, ściana w kamiennej świątyni, futurystyczny tunel, zaczarowany las oraz wiele innych propozycji.

Niezwykle uniwersalnym wzorem, sprawdzającym się zarówno w domu, jak i w biurze jest fototapeta z mapą świata. Praktyczną zaletą fototapety w rozmiarze XXL jest szybkie ukrycie drobnych niedoskonałości ściany. Można zatem uniknąć zbędnych prac remontowych, które przy dużej powierzchni ściany na pewno zajęłyby dużo czasu. Doskonałą jakość fototapet zapewnia technika laserowego zadruku (druk utwardzany termicznie) idealnie oddająca piękno szczegółów i barw uchwyconych w fotografii czy wykorzystanych w grafice. Fototapeta w rozmiarze XXL dostarczana jest w kilku równych częściach, aby zapewnić łatwą i wygodną aplikację na ścianę, krok po kroku, bez ryzyka uszkodzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zastosowanie fototapety w naprawdę dużym wnętrzu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl