pandecor.pl

Blog o wnętrzach, aranżacjach i domu.

Dom

Kompleksowa oferta hurtowni elektrycznej

Kompleksowa oferta hurtowni elektrycznej

Zmiana oświetlenia, wymiana instalacji elektrycznej czy zmiana sposobu ogrzewania domu, wymaga zakupu całej gamy specjalistycznych produktów. Zdobycie wszystkich niezbędnych akcesoriów wiąże się niejednokrotnie z dużą stratą czasu i pieniędzy, poszukiwaniami w różnych sklepach, zakupieniem zbędnych lub niepasujących elementów. Dlatego też, zwłaszcza przy potrzebie zrobienia większych zakupów, najlepszym rozwiązaniem jest nabycie ich w jednym miejscu, w hurtowni elektrycznej. Duża, dobra hurtownia nabywa towar bezpośrednio od najlepszych producentów lub importerów, posiada szeroki asortyment produktów, stałe dostawy, najnowszą ofertę i najlepsze ceny, można w niej także skorzystać z fachowego doradztwa. Jest dostępna zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Świetnym rozwiązaniem jest hurtownia internetowa, gdzie dogodnie można sobie przejrzeć całą dostępną ofertę interesujących nas produktów. Jeszcze lepiej, jeśli hurtownia elektryczna potrafi zaoferować więcej niż tylko sprzedaż produktów, jeśli w ofercie ma także kompleksową obsługę klienta w zakresie ich zainstalowania.

Oferta sprzedażowa hurtowni elektrycznej

Hurtownia elektryczna oferuje nie tylko aparaturę elektryczną, osprzęt elektryczny, łączeniowy, kable i przewody, elementy prowadzenia kabli, baterie, akumulatory, ładowarki, latarki, ale także źródła światła, oprawy oświetleniowe, lampy dekoracyjne. Można w niej nabyć również elektronarzędzia i narzędzia przydatne do prac elektrycznych w domu i w firmie oraz wszelkie inne urządzenia niezbędne do wykonania ogrzewania i wentylacji, fotowoltaiki, a nawet urządzenia umożliwiające zabezpieczyć dobytek: alarmy, elementy monitoringu, sygnalizację pożaru czy elementy ochrony odgromowej.

Proste i szybkie zakupy

Hurtownia internetowa, o każdej dogodnej dla nas porze, umożliwia dokładne przejrzenie całego asortymentu, bez wychodzenia z domu. Na stronie internetowej w przejrzystych kategoriach można łatwo odnaleźć poszukiwany produkt i szczegółowe informacje o jego parametrach i przeznaczeniu oraz informacje o wszystkich oferowanych promocjach i rabatach. W razie potrzeby można uzyskać fachową pomoc dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie internetowej. Zamówione produkty dotrą w możliwie najkrótszym czasie pod wskazany adres, na terenie całego kraju.

Szczególne usługi oferowane przez kompleksową hurtownię elektryczną

Hurtownia elektryczna https://www.elektrospark.pl/ oprócz oferty sprzedażowej potrafi także zaproponować szeroki pakiet usług związanych z projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznych i energetycznych, bez względu na lokalizację klienta. Począwszy od prób i pomiarów montażowych, przygotowania projektów oświetleniowych, realizowania projektów branży elektrycznej, po przebudowę systemów energetycznych, budowę linii telekomunikacyjnych i kanalizacji teletechnicznych, zapewnia usługi wykonane przez sprawdzonych wykonawców. Poza tym jest także producentem m.in. stacji transformatorowych, rozdzielnic niskiego i średniego napięcia.

 

Udostępnij